aplikacje do obróbki zdjęć

Aplikacje do obróbki zdjęć zmieniające Social Media

Brzydkie reklamy sprzedają? No może. Ale każdy z nas chce patrzeć na ładne obrazki. Sycić oczy widokami, które zapierają dech w piersiach. Poznajcie aplikacje do obróbki zdjęć, które odmienią wasze Instagramy. 

Kto z nas nie chciałby chwytać chwil jak  Cartier Bresson? Niestety nie zawsze wypasiona lustrzanka albo najnowszy model telefonu sprawi, że będziemy wstanie uchwycić decydujący moment. Na szczęście z pomocą przychodzą aplikacje, które pomogą nam w obróbce zdjęć niczym photoshop.

Snapseed prosta aplikacja na androida, która nie tylko pozwoli na wybór stylu zdjęcia, ale także umożliwi jego obróbkę. Dzięki temu narzędziu możliwe jest m. in. poprawienie kontrastu zdjęcia, naprawienie prześwietlenia, albo szumu.

snapseed
Źródło: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.niksoftware.snapseed&hl=pl, 09.07.2018

Quik czyli darmowa aplikacja do obróbki filmów wideo, także nagranych GoPro. Poza standardową poprawą filmów, dzięki tej aplikacji możliwe jest łączenie zdjęć w klipy oraz dodawanie muzyki z bazy wbudowanej do narzędzia.

Boomerang czyli aplikacja dzięki, której nagrywanie gifów zawsze będzie proste. Poza opcją nagrywania i zapętlania w narzędziu możliwa jest także prosta obróbka materiału, czyli poprawa kompozycji i nadanie stylu.

boomerang instagram
Źródło: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.instagram.boomerang, 09.07.2018

Loopsie aplikacja, która jest cinemagraphem, pozwalająca na animację części nagranego materiału. Dzięki niej zobaczymy np. osobę, która się nie porusza a za nią falującą wodę. Z resztą sami zobaczcie:

RIPL aplikacja, która zmieni wasze zdjęcia w wideo i dzięki, której będziecie mogli do swoich materiałów dodać animacje urozmaicające obraz.

Zdjęcia mogą być ładne albo brzydkie ważniejszym jest jednak to, czy są ciekawe. Piękną, acz nudną fotkę z kotkiem może zrobić każdy. Powyższa lista aplikacji jest tymi, których ja używam zarówno do poprawy swoich zdjęć jak i tych które znajdują się na profilach, z którymi współpracuję. Dzięki temu nie muszę korzystać z pomocy grafika ani nadmiernie modyfikować zdjęć w programach, których mogłabym użyć tylko na komputerze.

Ponadto nawet posiadając materiał niskiej jakości jestem wstanie samodzielnie dostosować go do stylu danego profilu. Z resztą sprawdźcie sami 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *